Producenci
O nas


 

FajnyKomputer.pl – komputery i laptopy poleasingowe najwyższej jakości w najlepszej cenie

Firma CebITGroup®, właściciel sklepu internetowego FajnyKomputer.pl oraz Firebit.pl jest jedną z największych polskich hurtowni nowego i poleasingowego sprzętu komputerowego.

 

W ofercie posiadamy

  • laptopy
  • komputery PC
  • monitory
  • stacje robocze
  • stacje graficzne
  • serwery rack

...i wiele innych.

 

Naszym celem jest sprawna obsługa i zadowolenie naszych Klientów, dlatego używamy systemu, który na bieżąco integruje stan sklepu i magazynu. Dzięki temu unikamy sytuacji, w której trzeba czekać na dostawę sprzętu.

Dbamy także, aby w naszych magazynach panowały optymalne warunki do przechowywania sprzętu elektronicznego, ze stałą temperaturą i wilgotnością, która nie przekracza 40%.

Sprzęt, który oferujemy, pochodzi z leasingu znanych europejskich korporacji. Są to wyłącznie urządzenia wiodących marek, takich jak DELL, Hewlett Packard, IBM/Lenovo, które uważnie sortujemy, kontrolujemy, oczyszczamy ze starych danych i testujemy tak, aby nasi Klienci otrzymali niezawodny produkt. Każdemu komputerowi nadajemy także indywidualny kod kreskowy.

Wszystkie komputery posiadają legalne oprogramowanie Microsoft (system Windows), instalujemy także wszystkie niezbędne sterowniki: komputer po zakupie jest natychmiast gotowy do pracy.

Jesteśmy pewni jakości naszych usług, dlatego na zakupiony u nas sprzęt jest objęty gwarancją nawet na okres sześciu miesięcy. Istnieje także możliwość skorzystania z usług pogwarancyjnych, świadczonych przez nasze specjalistyczne laboratorium serwisowe.

Aby maksymalnie ułatwić wymiany i ewentualne reklamacje sprzętu dla wygody naszych Klientów używamy profesjonalnego, autorskiego systemu zgłoszeń reklamacji i napraw RMA.

Od 1997r. istnienia na rynku dzięki solidności, rzetelności i najwyższej jakości usług udało nam się zyskać wielu zadowolonych Klientów, którzy z powodzeniem używają naszego sprzętu w biurach, w domach, w szkołach i na uczelniach.

Zachęcamy do współpracy Klientów z całego kraju.

 

Wybierając CebITGroup® wybierasz sprawdzoną jakość za przystępną cenę!  

 

CebITGroup EP sp. z o.o. sp.j. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Kominiarska 42B, 51-180 Wrocław, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, nr KRS: 0000476246, NIP: 8943042312, REGON: 021995311, BDO: 000015587, adres poczty elektronicznej sklepu: info@fajnykomputer.pl, telefon (71) 308 98 97.

do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony