Producenci
Produkt tygodnia
Tatarki na ostatniej prostej do Wrześni! 0

W cieniu srebrnego medalu mistrzostw Europy  do lat 22 w siatkówce plażowej kobiet, które rozgrywane były w Salonikach, a który wywalczyła Katarzyna Kociołek w parze z Jagodą Gruszczyńską (Tatarek Orlen Team), inna para Tatarków, czyli Martyna Wardak oraz Dorota Strąg, w sobotę wieczorem zakończyła udział w prestiżowym turnieju "Cool SuperCup".

czytaj całość »
ME U-22 - Biało - Czerwone w Grecji ze srebrem, Brawo Kasia i Jagoda! 0

Dopiero w finale jedyna para z kraju nad Wisłą występująca w zakończonych kilkanaście chwil temu mistrzostw Europy do lat 22 w siatkówce plażowej kobiet, które rozgrywane były w Salonikach, Katarzyna Kociołek i Jagoda Gruszczyńska, bo o nich mowa zaznały goryczy porażki. Przegranej po pięknej, ale i dramatycznej walce! Brawo dziewczyny, jesteśmy z Was dumni! 

czytaj całość »
Dobry początek tygodnia dla Tatarek CebitGroup Team! 0

Bardzo dobre wiadomości napłynęły do nas podczas tego długiego weekendu. Drużyna Tatarek CebitGroup Team, w składzie: Natalia Gruszczyńska, Agnieszka Adamek okazała się najlepsza w finałowym turnieju Grand Prix Wielkopolski w siatkówce plażowej!

czytaj całość »
Rio -  Kołosińska i Brzostek były o krok od ćwierćfinału! Kinia, Monia - Dziękujemy! 0

Rewelacyjny początek meczu, trzy bardzo zacięte i wyrównane sety, a na koniec as serwisowy Australijek - tak najkrócej można opisać spotkanie 1/8 finału olimpijskiego turnieju siatkówki plażowej, gdzie rywalkami, Kingi Kołosińskiej i Moniki Brzostek, była australijska para Taliqua Clancy/Louise Bawden. Polki po pełnym emocji, jak i zwrotów akcji meczu przegrały 1:2 (21:15, 16:21, 11:15) Godnie i z podniesioną głową żegnając się ze swoim premierowym udziałem w zmaganiach olimpijskich. Brawo Wy!

czytaj całość »
Rio - Kinia i Monia w 1/8 finału, Biało Czerwone pokazały klasę! 0

Dobre wiadomości z turnieju siatkówki plażowej pań podczas turnieju olimpijskiego w Rio! Debiutująca w zmaganiach olimpijskich kobieca para znad Wisły, Kinga Kołosińska i Monika Brzostek, w spotkaniu 2 kolejki grupy A nasze reprezentantki pokonały 2:0, Jewgenię Ukołową i Jekaterinę Birłową! Awansując w swoim debiucie olimpijskim do 1/8 finału!

czytaj całość »
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony